Novinky

Projekty

Download

2DMM Team

Mimo mísu

Gastbuch

E-mailNáš banner

Náš banner

URL:
http://2dmm.wz.cz/Pics/2DMM.gifOblíbené stránky

Přidat naše stránky
k oblíbeným
Novinky


17. 12. 2006 Už fakt adios Ježuro
Co sem říct chtěl sem řekl v minulé novince ,takže se už tentokrát zestručním na jedinej obrázek...4. 11. 2006 Adios Ježuro
Aaach jo... Abych pravdu řekl, vůbec se mně to sem nechce psát, ale je na čase veřejnosti objasnit situaci s 2DMM a Armou. Jak jste si asi všimli, stránky nám krásně zarůstají pavučinama a na gastbuchu se neobjevuje ani ta kořeněná šunka. Těch pár návštěv co nám tam dole to počítadýlko zaznamenává budou patrně jenom melancholičtí věrní návštěvníci, kteří sem v naději na nějakou tu aktualizaci semtam skočí nebo borci co okukujou naše exspolužačky v plavkách v míse.

Právě proto a aby bylo jasno, tohle je patrně předposlední novinka na těchhle stránkách. 2DMM se v žádným případě nerozpadá, ale s příchodem Army to tu jaksi ztrácí smysl. Wallas je navíc osoba inteligentní a tudíž studující a takhle to s trochou štěstí ještě pár let zůstance, takž mišmejking už zbývá na mě. Z toho důvodu (patrně v horizontu pár týdnů) spustím svou dílnu na separé serveru (celkem spolehlivým i pro přeskopeční) a tvorbu z OFP přesunu tam. To bude ta opravdu poslední novinka ;) Jak dlouho nám to tu webzdarma nechá tlít nevim, ale jak říkám, to podstatný najdete později u mě.

Zároveň bych se chtěl i za Wallase symbolicky rozloučit se všema, kteří na naše stránky chodili a nakopávali nás k další práci. Přece jenom to tady fungovalo docela dlouho, nad Flashpointem jsme taky proseděli hodin a hodin a nad našima misema asi nejvíc. Dneska pomyslně uzavírám kapitolu svýho života u OFP a zároveň už připravuju futra pro Armed Assault. Ať se u něj sejdeme ve zdraví a bude nás bavit minimálně stejně jako jeho tatík.

19. 7. 2006 TK verze 1.06 Ježuro
Ač je mně to trošku trapný, rozhodl jsem se přece jenom sem přidat nějakou tu novinku. Nedbaje venkovních fatálních teplot jsem vydržel u kompu a dodělal novou verzi Tří králů, v pořadí šestou. Tentokrát si ji vytrvalci, kteří se i rok po dohrání k téhle misi ještě vrátí, budou muset stáhnout z gruntu znova... Patche jsou na dvě věci. Hledejte kde jinde než v Downloadu.

24. 12. 2005 Štědrý den 2DMM Team
Přejeme vám co nejvíce fragů, co nejmenší kocovinu přes Svátky Vánoční(TM) a tuny drog a litry alkoholu do nového roku. No a těm méně otrlým pak přesně jak praví keclajna:

Co možná nejštědřejšího Ježucha a co nejlepší cukroví.


17. 10. 2005 Chorvatsko Wallas
Mnozí z vás čekali. Mnozí z nás se flákali. A teď se všichni společně můžeme pokochat našimi fotkami z Chorvatska, které jsou k nalezení v sekci Mimo mísu.

4. 9. 2005 Překvapení! Ježuro
I přesto (nebo možná právě proto), že nám začala škola, jsme si zase sedli ke Flashpointu. S Wallasem jsme si našli trochu času a předělali montypythonovský skeč "Jak nebýt vidět" do OFP. Je to opravdu ptákovina, takže nečekejte žádnou bombu. I když jak se to vezme... No každopádně směřujte do sekce Download a stahujte!

15. 7. 2005 Tři králové opět ke stažení! Ježuro
Po pár týdnech, kdy jsem nechal tuhle misi trochu zchladit a pořádně se mrknul na zoubek některým chybám, je ode dneška opět volně ke stažení v sekci Download našich stránek. Česká premiéra verze 1.04 je o něco v předstihu před tou zahraniční, ve které ještě musím vychytat pár gramatických chyb v angličtině. Netvrdím, že tahle verze je finální, ale měla by být poměrně slušně hratelná ;)
Souběžně se měla mise objevit i na stránkách Ruprtovy poradny, ale zaboha mi to tamní upload systém nechce vzít. Uvidíme později.

18. 6. 2005 Co se děje s TK? Ježuro
Jak si asi někteří z vás všimli, Tři králové byli dočasně odstraněni ze serveru. Důvodem je to, že jsem tuto misi ještě před "celosvětovým releasem" vypustil do zahraničí na externí betatest a pracuju na verzi 1.1. Celou, skoro 15-ti megovou misi jsem za tímto účelem musel znovu uploadovat v mírně změněné formě a na FTP se mi už původní verze prostě nevejde :(
Předělávám, předělávám a opravuju. Jakmile budu hotov, na downloadu bude k dispozici verze pro celou OFP komunitu snad už bez chyb ;)

25. 5. 2005 A je to tady... Ježuro
Nevím, co tu mám napsat, všechno mi přijde ohraný a zbytečný. Takže se prostě omezím na:

"Po dlouhé době vám přináším misi Tři králové. Stahujte ze sekce Download a připomínky pište do Gastbuchu, popřípadě na Ruprtovo fórum."

21. 5. 2005 Nažhavte dráty a vlny! Ježuro
Sám tomu skoro ani nevěřím, ale je to tak. Tři králové jsou GOLD a ke stažení budou ve středu 25. května (tohoto roku ;). O týden později se objeví u Ruprta a nějakej ten čas potom snad i na zahraničních serverech. Přede mnou je ještě fůra práce na odlaďování detailů, ale v porovnání s celkem jsou to už opravdu jen drobnosti ;)

24. 4. 2005 Nová aktualizace Wallas
Ještě nepřiběhl ani další měsíc a už jsem tu s další aktualizací. Tentokrát to bude delší než posledně. Jedná se o přidání informací o mé chystané misi, na které jsem opět po půlroční odmlce začal makat. Prozatím je hotovo intro (v tomto bodě jsem dál než Ježurovi konkurenční Tři králové), a v hratelné části mise je pouze úvodní několik desítek minut dlouhá filmová sekvence.
Sice mě v posledním týdnu zbrzdil nenadálý formát HDD a jeho následné vyhození, ale už jsem si opětovně natáhl OFP i se svou misí nataženou od Ježura a pouštím se do toho znovu.

Ještě doufám, že mě napadne nějaký lepší název než je Pšeničná hlídka, protože je to opravdu úchylné a taky ještě musím vyplodit nějaké drsné jméno pro hamburgerožrouta v hlavní roli. Případné návrhy, nápady, či konstrukční dotazy směřujte do Gastbuchu.

Archív novinek...